תואר ראשון באנגלית

תואר ראשון באנגלית

אנגלית היא השפה הכי מוכרת בעולם, מספר דוברי האנגלית הוא אמנם לא הגדול בעולם אולם מספר האנשים שיודעים לנהל שיחה בשפה זאת הוא הגדול ביותר, כמו כן השפה האנגלית נחשבת לשפה שמשמת את האקדמיה ברחבי העולם ומספר המאמרים האקדמיים שמפורסמים מדי שנה באנגלית גדול בפער ניכר מכמות המאמרים שמפורסמים בשפות אחרות, כל אלו ועוד מושכים סטודנטים רבים ללמוד תואר ראשון באנגלית.

תואר ראשון באנגלית – למי זה טוב?

תואר ראשון באנגלית מתאים לכמה סוגים שונים של אנשים, הסוג הראשון הוא אנשים המעוניינים לפתוח בקריירה כמורים לאנגלית, במהלך לימודי התואר הסטודנטים יקבלו את הכלים כדי להכיר את השפה על בוריה וכדי להגיע להבנה עמוקה ומלאה שלה.

בנוסף, תואר באנגלית מתאים לכל מי שרוצה לצאת לקריירה בחו"ל או למי שרוצה לקחת תואר נוסף שרוב החומר הנלמד בו הוא באנגלית. בלימודי האנגלית באקדמיה שמים דגש על קריאה והבנה של מחקרים, יצירות ספרותיות וחומרים הכתובים ברמה גבוהה, הכלים הללו יוכלו לשמש בהמון מצבים עתידיים.

פרטים נוספים על התואר

כדי להשלים את לימודי התואר יש ללמוד באוניברסיטה כשלוש שנים והוא מזכיר את המבנה של רוב המסלולים לתואר ראשון, תנאי הקבלה לתואר הם ציון פסיכומטרי של לפחות 120 בתחום האנגלית או ציון של מעל ל-85 ב-5 יח"ל באנגלית.

תואר זה נלמד במוסדות רבים, אוניברסיטת תל אביב נחשבת למובילה בתחום זה בישראל אולם קיימות גם מכללות רבות שמלמדות את התואר, עם סיום התואר יוכלו הבוגרים להמשיך לתואר שני בספרות, פילוסופיה ובלשנות.

משרות לבוגרי התואר

בוגרי תואר ראשון באנגלית יוכלו לפנות למספר מסלולים אקדמיים עם סיום התואר:

הוראה – בוגר תואר ראשון באנגלית יוכל למצוא בקלות יחסית משרה בתור מורה לאנגלית, ניתן לבחור בין עבודה בבית ספר לבין עבודה במסגרת פרטית ואפשר גם לשלב בין השניים, יש לציין שמי שיבחר במסלול זה יצטרך לקבל הכשרה נוספת בתחום ההוראה.

תרגום – אח מהעבודות המשתלמות בתחום זה הוא עבודת התרגום, בוגר התואר יוכל להציע את שירותיו בתור מתרגם מוסמך, כאשר מתרגמים מובילים מרוויחים סכומים גבוהים לכל עבודת תרגום, במסגרת העבודה המתרגם יתרגם מאמרים מקצועיים, ספרים ותכנים שיווקיים.

מחקר – כאמור, חלק ניכר מהמחקר בעולם מתנהל בשפה האנגלית, עם תואר באנגלית ניתן להשתלב בעבודות מחקר רבות שמתנהלות באוניברסיטה ולתרום רבות להצלחת המחקר והעברתו בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

תקשורת – ידע טוב באנגלית יסייע לכל מועמד להשתלב בתקשורת, היכרות רחבה עם עולם המושגים האנגלי יאפשר השתלבות בדסק החוץ של כל גוף חדשות וכן יסייע בקבלה לגופי תקשורת דוברי אנגלית שפועלים בישראל.

לתואר באנגלית יתרונות רבים, הוא פותח בפני הסטודנט עולם רחב של הזדמנויות שמאפשרות לו להשתלב כמעט בכל תחום עיסוק עתידי, ידע נרחב באנגלית מהווה יתרון משמעותי על פני מתמודדים אחרים שמתקשים כאשר הם צריכים להתנהל באנגלית.


Facebook

© כל הזכויות שמורות לmyjapanic.co.il. האתר נבנה ע"י השקדן.

מחפשים ?
על קצה הלשון
קאנג'י ביפנית (שיעור 5)

ברוכים הבאים לשיעור 5. הישארו מעודכנים – אני ממליץ עליכם לעקוב אחר דף הפייסבוק שלנו – אנו מעדכנים באופן קבוע את השיעורים האחרונים. לאחר שלמדתם

קרא עוד »
משפטים ופתגמים ביפנית

כידוע לכם, יפנית היא שפה עשירה ויש בה לא מעט פתגמים ומשפטים חשובים שניתן ללמוד מהם הרבה לחיים. כפי שתראו, מרבית הפתגמים עוסקים בנושאים כמו

קרא עוד »