קורס יפנית- התחילו ללמוד עוד היום

השפה היפנית, נחשבת לשפת לימוד קשה במיוחד ללימוד עצמי ולכן הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא קורס יפנית במסגרת לימודית מסודרת כגון בי"ס לשפות, אשר יתאים למטרתכם. העובדה שמעלה מ-140 מיליון איש מדברים יפנית, רק תוכל לעודד רבים מדי שמעוניינים ללמוד את השפה מצד אחד, אך מצד שני חוששים מעט, היות ושפה זו, אינה דומה לשום שפה אחרת שהכרתם עד כה. ישנם אנשים שלומדים יפנית, היות והם מתכננים טיול ארוך ומעוניינים לדבר את השפה, כך שיהיה להם קל יותר והם עצמם יחושו טוב, כאשר יוכלו לשוחח עם היפנים שרבים מהם אינם דוברים אנגלית, במיוחד במקומות המרוחקים מהערים המרכזיות ביפן.

מסגרת לימודים נכונה- עבודה רבה ותרגול

זה מה שנדרש מכם, אם אתם  מעוניינים ללמוד באופן יסודי את השפה היפנית. יש לציין כי יפן\ הינה ארץ ההזדמנויות, אם אתם מעוניינים לטייל בה, במסגרת לימודית של חילופי סטודנטים למשל, עבודה ביפן, עסקים ועוד. השליטה בשפה היפנית, תהווה עבורכם פתרון יעיל בכל אחד מהמטרות שהזכרתי לעיל. גם מי שמעוניין להישאר או לחזור לארץ לאחר טיול ממושך ביפן, עבודה או לימודים, מי שיודע יפנית נפתחות לו דלתות רבות כגון תרגום, מי שעובד בענף המלונאות יודע, כי הרבה תיירים מיפן מגיעים לישראל ולכן אם הוא למד כבר קורס יפנית , לבטח יוכל לדבר בשפה עם תיירים או אנשי עסקים המגיעים מיפן לישראל.

מחפשים ?

איך כדאי לכם לבחור ?

על מנת שתוכלו טוב לדבר ולתקשר בשפה היפנית, הדבר המומלץ ביותר הינו לימוד קורס יפנית בבית ספר לשפות עם קבוצה ולא בלימוד עצמי. כאשר אתם נמצאים במסגרת לימודית עם קבוצה של תלמידים, תוכלו לתרגל ולדבר עמם בשפה היפנית. ניתן למצוא לימודים של השפה היפנית גם במסגרת האוניברסיטה או בלימודים פרטיים כגון בתי ספר לשפות שהם קיימים מזה שנים, כאשר בחלקם ניתן ללמוד גם את לימודי השפה היפנית. ההמלצה היא כאשר אתם מעוניינים ללמוד יפנית במסגרת של קורס בבתי הספר לשפות, כדאי כי תבחרו דווקא קבוצה קטנה, מה שיאפשר לכם ללמוד טוב יותר את השפה, מה שאינו מתאפשר כל כך, כאשר ישנה קבוצה גדולה של 8 תלמידים ומעלה.

מעוניינים מהבית?