קורס ללימוד יפנית לפי השיטה של שיאן גינס בזיכרון

קורס ללימוד יפנית לפי השיטה של שיאן גינס בזיכרון

אם גם אתם חובבי התרבות היפנית ומילים כמו אנימה, סושי, וקבוקי אינן זרות לכם כדאי גם לכם לקחת קורס ללימוד יפנית.

המטרה: לימודי יפנית בצורה שונה ויעילה הרבה יותר ממה שאתם מכירים. שכן, רוב השיטות ללימוד יפנית או ללימוד שפות נוספות מתחילות מהסוף להתחלה. כלומר, לימוד של ידע במקום תרגול של מיומנות.

אך למעשה, את שפת האם למדנו דרך פיתוח הכישורים הוורבליים וזה מה שהביא אותנו לרמה השוטפת שלנו. השפה שימשה אותנו לחיי היומיום ולכן מומלץ שכך גם לימודי יפנית.

ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון (מתוך: "המוח – מדריך למשתמש", כאן 11)

ללמוד יפנית מהתרבות העשירה במזרח

כיף להכיר מקרוב את תרבות המזרח היפנית. יפן, הידועה כארץ השמש העולה, מלאה סודות ומסורת הנגלית רק לאלו שלומדים את שפתה.

השפה היפנית מכילה אלף בית מגוון. קנג’י המגיע מהסינית, היראגאנה וכן קטאקאנה שהן תוספות ייחודיות לשפה ומסייעות לביטוי ההיברידי שלה בשונה מהסינית ומהתרבות המערבית.

כמו האי שהיא, יפן מכילה תרבות שאינה דומה ואינה מתחקה אחר שום תרבות בעולם, ולכן אף מתגאה בכך.

אדם זר (גייג’ין) המגיע מבחוץ, לא יזכה להכירה באופן אינטימי אלא אם כן יוכנס לתרבות באופן מעמיק, כזה או אחר. בדיוק בגלל זה שווה וכדאי להכיר את רזי המהות התרבותית דרך השפה וללמוד יפנית.

כאחת האוכלוסיות הגדולות באסיה, 120 מיליון איש ביפן בלבד, קבוצת דוברי היפנית משפיעה בינלאומית אדירה.

היפנים דוגלים במצוינות חסרת פשרות ובעלי יצירתיות אדירה, מה שהביא את החברה היפנית להפוך לחברת מופת כמעט בכל תחום בעולם, כמו למשל ההייטק, המדיה, ותעשיות הרכב.

יפנית מדוברת עומדת מאחורי הכלכלה השנייה בגודלה באסיה

אין עוררין על כך שהכלכלה היפנית היא אחת מן המפותחות ובעלות העוצמה הקיימות כרגע בעולם, חברות ענק עם היקפי מסחר אדירים כמו סוני, טושיבה, הונדה ומיצובישי הם רק קצה הקרחון ושולטות בגאון בשוק העולמי בתחומן ביעילות חסרת תקדים.

כל מי שבוחר ללמוד יפנית מדוברת פותח לעצמו דלתות גם בתחומים עסקיים. לאחר לימוד יפנית אנו יכולים לעשות עסקים ולתקשר ביעילות עם אנשי הקשר היפנים שלנו, מה שלא היה נגיש קודם לכן.

לזכור יפנית כדי לשלוף ולא ללמוד יפנית כדי לשנן

ערן כץ שיאן גינס בזיכרון ואמן תרגילי זיכרון, פיתח ביחד איתנו שיטה ייחודית ללימוד קורס יפנית ושפות נוספות, המיושמת בבית הספר לשפות ניו סקול.

מאות תלמידים מצליחים לשלוף את המידע הנכון בזמן הנכון ומצחצחים את התאים האפורים במקום לשנן עוד ועוד חומר שנשכח במהרה.

שימוש בחלק הזוכר במוח עוזר לנו להפסיק להתאמץ בניוטרל ופשוט להקנות לעצמנו בסיס חזק של מילים שבהן אנחנו עושים מקסימום שימוש. לא עוד טחינת מים מיותרת.

מחיר של לימודי קורס יפנית בקבוצות קטנות בתל אביב 

לומדים בקבוצות קטנות בכיתה עם חברים וגם מהבית. הלמידה היא שיתופית וחווייתית ומאפשרת לכולם להצליח בזכות מורים מעולים המלמדים בשיטת .MemoReach

פיצוח סוד הזיכרון האישי מביא להישגים משמעותיים לתלמידים ולתחושת מסוגלות וגאווה מול כל החברים בכיתה ומחוצה לה. מכל מקום, לימודי שפות איכותיים מעניקים לנו כלי פרקטי לחיים – זה מומלץ!

אז כמה עולה? מחיר של קורס יפנית צריך לנוע סביב 47 ₪ לשעה אקדמית של לימוד יפנית בקבוצה. בדקו תמיד מה אתם מקבלים בתמורה לכספכם והשוו מחירים.

בהצלחה בלימוד השפה והיכרות עם התרבות!

פוסטים נוספים

מחפש מורה פרטי ליפנית? השאר פרטים וניצור קשר בהקדם!


Facebook

© כל הזכויות שמורות לmyjapanic.co.il. האתר נבנה ע"י השקדן.

מחפשים ?
על קצה הלשון
משפטים ופתגמים ביפנית

כידוע לכם, יפנית היא שפה עשירה ויש בה לא מעט פתגמים ומשפטים חשובים שניתן ללמוד מהם הרבה לחיים. כפי שתראו, מרבית הפתגמים עוסקים בנושאים כמו

קרא עוד »