לימוד סינית למתחילים

אם תמיד רציתם ללמוד סינית- הגעתם לאתר הנכון. אנו בג'פניק מציעים לימוד סינית ( מנדרינית ) בצורה כוללת. הקורס מכיל מגוון שיעורים בעברית ללימוד סינית, תוכלו ללמוד אותיות בסינית, מספרים בסינית, שמות ואוצר מילים. אתם מוזמנים להתחיל עוד היום, ומוזמנים להגיב או לשאול אותנו בדף הפייסבוק כל שאלה. למידה נעימה ובהצלחה!

התחילו ללמוד סינית עוד היום

רוצה שדברים לא יהיו סינית עבורך? לימודי סינית בג'פניק! למרות זרותה של השפה הסינית לאוזניים ישראליות, הפכה הסינית – או יותר נכון, המנדרינית – ל”מצרך לימודי” מבוקש ביותר בעולם בשנים האחרונות בגלל ההשפעות של סין בפעילות העיסקית הגלובלית. סין, נהפכה למעצמה כלכלה עולמית מובילה. למרות זאת מירב אנשי העסקים הסינים אינם דוברי השפה  האנגלית, לכן אנשי עסקים מהעולם כולו חשים בצורך המקצועי לשלוט בשפה המדוברת בסין על מנת לאפשר תקשורת תקינה; תקשורת בשפתו של הקולגה והבנה בסיסית של תרבותו הינה חובה –  על מנת לעודד יחסים עסקיים מהימנים. והסינים בפרט ידועים כמי שמפרשים לחיוב שותף עסקי השולט בשפתם הסינית.

china (1)
לימוד סינית אונליין ◀️
מחפשים ?

למה לבחור ?

japan (2)

בג'פניק אנו מעניקים יחס אישי, שיטת לימוד גמישה המותאמת לכל תלמיד  המאפשרת לזכור דרך חוויה ולא רק דרך שינון. בנוסף, מורים בעלי ניסיון רב בלימוד השפה הסינית גם לתלמידים ללא ניסיון. אנו מציעים חווית למידה ייחודית הנותנת מענה לכל התחומים הקשורים ללימוד השפה והתרבות הסינית המיוחדת.

japan (4)

הלימוד כולל כתיבה, קריאה, דיבור, תרבות ( נימוסים ומנהגים ) בסין. 

כל תכני הלימוד מאפשרים הצלחה במבחן השפה הרשמי של סין הנערך ברחבי העולם.

japan (3)

מחפשים לימוד אונליין? איתנו זה אפשרי! לימוד סינית בעברית דרך הסקייפ. אחד על אחד יחד עם המורה האישית שלכם!

בנוסף, קבוצות לימוד קטנות! תלמידים בכל הגילאים, יוצרים קשרים חברתיים חדשים בתהליך למידה מעשיר.

 
מעוניינים מהבית?
china