האם ניתן ללמוד יפנית אונליין ואיך זה בהשוואה לשפות אחרות כדוגמת אנגלית?

יפנית זו אחת השפות הפופולריות שישנן. זו אולי נראית שפה שקשה ללמוד, אך חשוב לזכור שעם כל אתגר מגיעה הזדמנות גדולה. באמצעות קורסים מקצועיים אפשר לצלוח את האתגר ולרכוש שפה חדשה בקלות. זה אומנם לא יקרה בן לילה, אבל ברגע שכן תרכשו את השפה היא תישאר אתכם לכל החיים. כיום אם ברצונכם ללמוד יפנית תוכלו לעשות זאת ממש בקלות על ידי הרשמה לקורס בהתאמה למטרת הלימוד.

למה ללמוד יפנית?

בין אם אתם מתכננים טיול גדול לטוקיו, בין אם נמצאים לפני רילוקיישן או הזדמנות תעסוקתית חוצה גבולות, בין אם אתם רוצים ללמוד יפנית כדי להבין טוב יותר את ההיסטוריה והתרבות של יפן ובין אם אתם פשוט חובבי שפות מושבעים, קורס יפנית הוא הכתובת. בדיוק כפי שישנו קורס אנגלית אונליין, ישנם גם קורסי יפנית הכוללים שיעורים למתחילים ומתקדמים. אפשר להתחיל מכל רמה, בהתחלה ללמוד מילים בודדות ולסיים את הקורס עם אוצר מילים גדול שממש יאפשר לכם לנהל שיחה שלמה. 

האם קורס יפנית דומה לקורס אנגלית?

ישנם סוגים שונים של קורסים לשפות, ביניהם גם קורס לימוד אונליין שמציע פלטפורמה הרבה יותר גמישה לרכישת שפה. מכיוון שלרוב האנשים יש מעט רקע בשפה האנגלית, נדמה שלימוד השפה היפנית מאתגר יותר כי צריך להתחיל ללמוד מאפס. אך האופן שבו לומדים אינו שונה בהכרח. הן בקורס אנגלית אונליין והן בקורס יפנית לומדים בדרך חווייתית ופחות על ידי שינון באמצעות מורים מנוסים. הקורס עצמו כולל תכנים שונים ומתמקד בכתיבה, דיבור וקריאה תוך התייחסות לתרבות ולמנהגים הנהוגים ביפן. 

כיצד לימוד אונליין עובד?

אם אינכם מעוניינים או זמינים לקורס פרונטלי בקבוצה קטנה, ניתן ללמוד יפנית אונליין, וכדי שהלימוד יהיה אפקטיבי מומלץ להקדיש מחשבה למקום בו תלמדו. הלימוד נעשה דרך הסקייפ אחד על אחד עם מורה פרטי שהולך אתכם צעד צעד, בהתאם לקצב ההתקדמות האישי שלכם. בשלבים הראשונים לומדים את האותיות היפניות, שלב הכרחי ונחוץ לרכישת השפה. אחר כך לאורך הקורס תלמדו גם להציג את עצמכם ביפנית, לברך ולספור, להטות זמנים ולהשתמש בפעלים בצורה נכונה. 

בין אם אתם מתכננים טיול ליפן, עברתם לגור שם או שאתם רוצים לרכוש שפה חדשה בכיף שלכם, באמצעות קורס יפנית אונליין תוכלו לעשות זאת בקלות מהבית, בזמן הנוח לכם ביותר, ללמוד את כל מה שחשוב לדעת מההתחלה ולהכיר תרבות חדשה ויפה.

מחפשים ?
על קצה הלשון
משפטים ופתגמים ביפנית

כידוע לכם, יפנית היא שפה עשירה ויש בה לא מעט פתגמים ומשפטים חשובים שניתן ללמוד מהם הרבה לחיים. כפי שתראו, מרבית הפתגמים עוסקים בנושאים כמו

קרא עוד »